FANDOM

Użytkownik Fandomu
  Wczytuję edytor...
 • Hej :) Tu masz listę kreatorów logo i postaci. Project:Lista kreatorów

    Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Cześć :) Nie myślałaś, żeby zgłosił Mirajane na artykuł polecany? Pozdrawiam :)

    Wczytuję edytor...
  • Nadal pracuje nad tym artykułem. Chcę, by był długi, bogaty w informacje i oryginalny.
   Ale dziękuję za propozycję może kiedyś skorzystam. :)

     Wczytuję edytor...
  • BTW: uzupełnione parametry w infoboksach raczej zaczynamy dużą literą ;) A jak jest np. Kolor skóry, piszemy przymiotnikiem w taki sposób, aby odpowiadał on wyrazowi skóra, a nie kolor, tj. np. czarna. Myślę, że wiesz, o co chodzi ;)

   Pozdrawiam i gratuluję świetnie wykonywanych edycji :) Prawie wszystko robisz tak, jak powinno być, a rzeczy do poprawienia są tak drobne, że niemalże niewidoczne.

     Wczytuję edytor...
  • Wbiłabyś na Discord?

     Wczytuję edytor...
  • Już przecież wbiłam. Nie zawsze mam jednak czas i chęci, by tam zaglądać.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Witaj na Star Wars Fanonpedii! I dzięki za dokonanie pierwszej edycji. W imieniu naszej społeczności serdecznie zapraszam Cię do tworzenia własnego fanonu. Jak zapewne wiesz, fanon to Twoja własna wizja świata Gwiezdnych wojen – w efekcie możesz tworzyć tutaj swoje własne postaci, pojazdy, miejsca i cokolwiek tylko chcesz, a nawet pisać opowiadania!

  Przede wszystkim zapraszam Cię do odwiedzenia Strony Społeczności, gdzie poznasz najważniejsze informacje dotyczące naszej wiki. Jeżeli napotkasz jakieś problemy, pomocny z pewnością okaże się Poradnik.

  Jeżeli chcesz poprosić o pomoc lub podyskutować, zapraszamy do zajrzenia na nasz oficjalny serwer na Discordzie lub do wzięcia udziału w Dyskusjach.

  Pozdrawiam i liczę, że niebawem znowu się zobaczymy!

    Wczytuję edytor...
  • Teraz tak bardziej od siebie, chociaż jak pewnie zauważyłaś, powyższa wiadomość także nie jest automatyczna :>

   Widzę, że edytujesz trybem źródłowym. Bardzo dobrze! Taką jednak dam radę, że nie musisz usuwać nieuzupełnionych parametrów w infoboksach. Niech sobie będą, wiesz, żeby było spójnie, a poza tym zawsze można coś dopisać.

   Druga sprawa to Szablon:Autor. Na początku artykułu dajesz po prostu {{Autor|Kitty Sheksire}} i niczym się nie przejmujesz. Niby są dodatkowe opcje, ale na razie nie wydają się one konieczne.

   Trzecia sprawa to kategorie. Jeżeli chodzi o rasy, to pomijamy ludzi. Gdybyśmy startowali z tą wiki teraz, inaczej byśmy tę sprawę rozegrali. Niestety tak już zostało, jednak może w dalszej lub bliższej przyszłości ulegnie to zmianie i zaczniemy uwzględniać ten gatunek.

   A tak poza tym to część kategorii generuje parametr | theme = w infoboksie, aczkolwiek nie w każdym. W przypadku Szablonu:Postać wpisujesz tam:

   Jeżeli pasowałoby kilka motywów, to sama zdecyduj, który by najlepiej pasował. Resztę kategorii wpisz po prostu ręcznie :)

   A, i jest też opcja linkowania do Biblioteki Ossus. Tak samo w sumie jak z innymi linkami, tyle że zamiast [[ dajesz {{O|, a zamiast ]] adekwatnie }}.

   Wydaje się sporo, nie? Ale spoko, nikt nie będzie miał pretensji, jeżeli nie będziesz tego pamiętała ;) Zawsze jest ktoś, kto Ci pomoże, a jakbyś miała jakieś inne propozycje tudzież chciałabyś zrobić coś inaczej, po swojemu, daj znać.

   Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za dołączenie do naszego grona :) Dopisałem już Ciebie do listy użytkowników, jak by co.

     Wczytuję edytor...
  • Chciałabyś może kategorię dla swojego fanonu? Nie, nikt tego oczywiście nie wymaga, ale czytelnikom i tworzącym mogłoby to ułatwić odnalezienie Twojej twórczości, zwłaszcza jeżeli zdecydujesz się na parę odrębnych od siebie serii.

   Na czym to polega? A no na tym, że tworzysz sobie Kategorię:Nazwa fanonu. I postaci z serii umieszczasz na przykład w kategorii Kategoria:Nazwa fanonu/Postaci. Możesz to sobie bardziej rozdrobnić, dzielić na postaci ze względu na wymyślone przez siebie rasy, przynależność – co tylko byś zechciała. Jak mówiłem, wybór należy do Ciebie, jest wiele fanonów bez swoich kategorii i jakoś funkcjonują ;)

   I w podstronie, czyli Kategorii:Nazwa kategorii/Postaci na przykład, wpisujesz po prostu {{Cat}}, a wszystko się ułoży i posegreguje tak, jak powinno.

   Możesz też looknąć na mój przykład – Kategoria:Twin Story.

   Pozdrawiam, a jak masz czas, to zapraszam na Discord :>

   PS: W przestrzeni nazw Opowiadanie: wstawiamy rozdziały opowiadań, a nie artykuły o nich ;)

     Wczytuję edytor...
  • Twoją kategorię dodaje automatycznie Szablon:Autor, a dodatkowe pisanie ręcznie wydaje mi się nieco męczące ;)

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.