FANDOM


Autor: Cashao
Galactic Empire rp
Imperium Galaktyczne Roleplay

Tadeus Qutrzebe to żołnierz Armii Nowego Imperium. Walczył w latach 5 ABY w służbie tejże armii i był podkomendnym kapitana (a potem majora, a następnie pułkownika) Sztera. Na jednym patrolu został raniony w klatkę piersiową przez Wampę, po czym zmarł z powodu licznych błędów opatrującego go medyka polowego.

Historia Edytuj

Przed Bismarem Edytuj

Tadeus urodził się w 17 BBY na planecie Bulasco w średniozamożnej rodzinie. Jego ojciec był porucznikiem w imperialnej armii. Wychował swojego syna w duchu dyscypliny wojskowej oraz nauczył go tego, że prawdziwym zaszczytem w życiu jest sumienne wykonywanie obowiązków danych przez Imperium. Z tego powodu chłopak nie mógł się doczekać momentu zostanie żołnierzem armii imperialnej. Jego marzenia ziściły się gdy miał 18 lat i poszedł do Akademii Imperialnej. Wydarzeniem, które przerwało jego chwilowe zadowolenie (w trakcie pobytu w Akademii) była śmierć rodziców z powodu cyklicznej plagi jaka nawiedzała Belasco co siedem lat. Ta tragedia jedynie umocniła w nim przekonanie co do słuszności jego marzeń i po trzech latach nauki oraz treningów ukończył ją i został członkiem Armii.

Operacja: Wolfpack Edytuj

Narastanie kryzysu bismarskiego Edytuj

Przeprowadzka do Twierdzy Edytuj

Zdobycie Mustafaru Edytuj

Pobyt w Twierdzy Edytuj

Zamach na Sztera i Rissę Edytuj

Analiza Bismarczyków Edytuj

Kryzys kaprala Tarka Edytuj

Egzekucje w Armii Edytuj

Pierwsza misja na stacji droidów Edytuj

Aresztowanie Edytuj

Zwiad koło Twierdzy Edytuj

Misja przejęcia fabryki Edytuj

Zwiad w labiryncie Edytuj

Bitwa o Bismar Edytuj

Pobyt na Secutorze Edytuj

Druga misja na stacji droidów Edytuj

Patrol na Sirdze i śmierć Edytuj

Osobowość Edytuj

Odważny optymista, którego trudno jest zniechęcić do wykonania raz podjętego zadania. Jedynymi sposobami na to jest otrzymanie rozkazu, który by mu nakazywał niewykonanie zadania albo zwyczajne dojście do wniosku, że nie ma żadnej opcji by to zadanie wykonać. Warto dodać, że sumiennie wykonuje swoje obowiązki oraz jest lojalny i uczciwy względem starszych stopnień. To wszystko nie oznacza jednak, że jest jakimś lekkomyślnym idiotą. Zamiast wykonać coś bezmyślnie, na ogół woli zastosować bardziej sprytne rozwiązania (acz zgodne z rozkazami). Warte do odnotowania jest to, że jest całkiem ambitny i dąży do zostania kimś wielkim w historii Imperium.

Umiejętności Edytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.