Star Wars Fanonpedia
Advertisement
Star Wars Fanonpedia
3223
strony

Autor:Cashao
Imperium Galaktyczne Roleplay

Tadia Qutrzebe to młodsza siostra Tadeusa Qutrzebe i oficer służąca w Regimencie "Big White One" (potem przemianowanym na 1. Regiment) Nowego Imperium pod komendą kapitana (potem majora, a następnie pułkownika) Lawatta Kehrta. Wpierw była Oficerem Specjalnym Sztabu Batalionu, a po awansie i reorganizacji Armii pełniła tę samą funkcję tyle, że w Sztabie Regimentu.

Historia[]

Dzieciństwo i młodość[]

Tadia urodziła się w 16 BBY, jako córka Thomasa Qutrzebe i jego żony Ludwiki. Jej bratem był dwa lata starszy od niej Tadeus. Bardzo się o nią troszczył i nauczył ją wielu mądrych rzeczy. Tadia bardzo kochała swojego brata i wysoce ceniła jego zdanie w licznych sprawach. Dzięki jego pasji (jaką była sztuka wojenna) zafascynowała się wojskowością. Podobnie jak on poszła ona do Akademii Imperialnej, na co bardzo przychylnym okiem patrzyli jej rodzice, którzy byli zagorzałymi lojalistami Imperium Galaktycznego.

Początki w wojsku[]

W trakcie pobytu w Akademii doszła do niej (podobnie jak do jej brata) smutna wieść o śmierci jej rodziców z powodu plagi, która nawiedzała Belasco raz na siedem lat. Tadię bardzo przejęła to wiadomość, ale pokrzepiała się myślą, że jej pozytywnie nastawiony brat na jej miejscu nie smuciłby się tym. Następnie Tadia dołączyła do Armii Imperialnej, w której służyła wręcz wzorowo, cały czas starając się działać tak, jakby ją brat obserwował. Po upadku Imperium Galaktycznego dołączyła do Nowego Imperium i z powodu braków kadrowych, jej kariera rozwijała się w gwałtownym tempie, aż w końcu doszła ona do stopnia podporucznika i została wysłana na Sirgę.

Przybycie na Sirgę[]

Śledztwo ws. szeregowej Hemingway[]

Symulacja Mimban[]

Symulacja ataku droidów[]

Operacja w Strefie Alfa w Oftenhide[]