Imperium Galaktyczne Roleplay
Imperium Galaktyczne Roleplay

Tobias Blanck - członek segmentu ISB w szeregach i w służbie Nowego Imperium. Odpowiedzialny za Wydział Reedukacji. Równie bezwzględny co skuteczny, często przekłada swoje zainteresowania poznawania granic wytrzymałości organizmu ludzkiego na swoich "ofiarach".

Historia ogólna

Tobias jest jedną z tych osób, dla których racja bytu państwa jest wszystkim i nie liczy się nic poza jego egzystencją. Blanckowie to średniozamożna rodzina z Coruscant, która od zawsze wyrażała zaniepokojenie w związku z ustrojem panującym podczas istnienia Republiki. Rodzice Tobiasa często brali udział w pikietach i demontracjach przeciw korupcji i w końcu ziściło się dzieło Palpatine'a w postaci Imperium Galaktycznego. Tobias Blanck, wcześniej pomagając ojcu w prowadzeniu interesów postanowił oddać się w chwale służby Imperium i zgłosił się w akademii do szkolenia w kierunku lotnictwa. Dostrzeżony został jednak inny potencjał, a samemu Blanckowi nie szło najlepiej jako pilot. Został on przymusowo przekierowany na szkolenia w sekcji Imperialnego Biura Bezpieczeństwa. Tam z całkiem dobrymi wynikami zakończył szkolenie i przyznany został mu status aktywnego agenta. Tobias działał na tyle efektywnie, że często bywał przerzucany z planety na planetę w celu rozwiązywania wielu problemów zagrażających dobrobytowi Imperium.

Sektor Batorine i Corellia

W końcu, po kilku latach służby przekierowany został do sektora Batorine, gdzie pod Trinsem Ordenem pomagał w lokalnym biurze ISB. Po zniszczeniu Batorine Tobias został przekierowany na Corellię, gdzie miał prowadzić śledztwo w kierunku wyeliminowania lokalnych sił rebeliantów. Stacjonował tam około dwóch lat i to wtedy właśnie doszło do incydentu podczas Bitwy o Endor.

Ciężki żywot żołdaka

Rebelianci przejęli dosyć szybko kontrolę nad planetą a Tobias krył się wraz z resztkami Imperialnych w ruinach garnizonu. Codzienna walka o przetrwanie zmieniła nieco jego psychikę, aczkolwiek po kilkunastu dniach oblężenia pozycji Imperialnych jemu oraz kilku innym towarzyszom udało się zbiec z planety. Polecieli oni na Thyferrę, gdzie zostali zidentyfikowani jako oficerowie Imperium. Niestety wybrakowanie i przejęte bazy danych obecnego Nowego Imperium nie były w stanie dokładnie potwierdzić ich rang, Tobiasowi więc przyznano pozycję Kaprala i wysłano na nowo przejętą planetę Bismar w celu wsparcia tutejszego oddziału dowodzonego przez Francisa Isona. Wraz z nieuniknionym upadkiem planety Bismar przeniósł się na Sirgę, skąd obecnie koordynuje działania swojego wydziału pod dowodzeniem Pułkownik Amelii Inez.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.