Znacznik: rte-wysiwyg
 
(Nie pokazano 25 wersji utworzonych przez jednego użytkownika)
Linia 1: Linia 1:
  +
{{Infousera
 
  +
|plik = Henryk.jpg
 
  +
|Płeć = Mężczyzna
Jestem użytkownikiem, administratorem, ale też aktywnym edytorem tejże wiki. Serdecznie zapraszam do lektury moich artykułów, np. [[Ssawy Potwór]], [[C5-D2]], [[Pewien raczej nieważny astronauta z uniwersum GW (Benio)]], [[Darth Turban]]. Jeśli czegoś chcesz wal śmiało!
 
  +
|Data urodzenia = 24.12
 
  +
|Miejscowość = Kywalker
== Galeria sław ==
 
  +
|Zainteresowania =
# Mustafar29 - to od niego zawdzięczam admina na KYW. Lubię go za poczucie humoru
 
  +
*Lego
# Gial Ackbar - ten to dopiero jest! Jest mega zabawny i bardzo go lubię.
 
  +
*Star Wars
# PikPL{{śmierć}} - najfajniejszy wieprz jakiego poznałem.
 
  +
*Minecraft
  +
*reklama Tesco
  +
|Fanony =
  +
*''[[Imperialna Przygoda]]''
  +
*''[[Gwiezdna Beka]]''
  +
*''[[Star Wars: Geneza]]''
  +
*''[[Legendy mroku]]''
  +
*''[[Tutekverse]]''
  +
}}
  +
{{Użytkownik}}
  +
Witam. Dziś zabiorę was w mój świat. Jestem '''Henio z Tesco''', jednakże każdy mówi do mnie Henio, Hencisław, Heniaszek itp. Jestem administratorem i biurokratą od powstania tej wiki. Do mnie należy pierwszy artykuł, [[Pewien raczej nieważny astronauta z uniwersum GW (Benio)]], czym się niezbyt często szczycę. Jak pewnie wiesz jestem również właścicielem brytyjskiej sieci hiper- i supermarketów, jednak mam też alter-ego, którym jest żołnierz Najwyższego Porządku numer FN-TSC. Dostałem tam awans na oficera, ogółem jest spoko. Jeśli masz do mnie pytanie, chcesz mi powiedzieć coś ważnego... albo wprost chcesz ze mną pogadać masz od tego tablicę i czat.

Aktualna wersja na dzień 16:52, 3 cze 2018

Witam. Dziś zabiorę was w mój świat. Jestem Henio z Tesco, jednakże każdy mówi do mnie Henio, Hencisław, Heniaszek itp. Jestem administratorem i biurokratą od powstania tej wiki. Do mnie należy pierwszy artykuł, Pewien raczej nieważny astronauta z uniwersum GW (Benio), czym się niezbyt często szczycę. Jak pewnie wiesz jestem również właścicielem brytyjskiej sieci hiper- i supermarketów, jednak mam też alter-ego, którym jest żołnierz Najwyższego Porządku numer FN-TSC. Dostałem tam awans na oficera, ogółem jest spoko. Jeśli masz do mnie pytanie, chcesz mi powiedzieć coś ważnego... albo wprost chcesz ze mną pogadać masz od tego tablicę i czat.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.