FANDOM


 • Możemy umówić się cenzura na czat! Są rzeczy, które trzeba zrozumieć i pomóc w naprawianiu sytuacji.

    Wczytuję edytor...
  • Możesz powiedzieć o co konkretnie ci chodzi? Chciałbym poznać konkrety, aby lepiej przygotować się do dyskusji. Może wyjdę z tym pytaniem na osobę niedoinformowaną, ale czy zaprosiłeś też Mustafara?

     Wczytuję edytor...
  • Wszyscy troje razem. To byłoby coś,

   Chodzi mi o nasze szablony, które nie są do końca dostosowane do tego, co ja chcę osiągnąć. Mustafar29 usunął Infobox/Rasa, Infobox/Postać oraz Infobox/Postać, chociaż na Arkanii mają lepsze, a ponieważ chcę, by moje artykuły dorównywały tym z naszej konkurencji, potrzebuje szablonów na poziomie tamtych, albo nawet lepszych. Hav, lepiej byś tu nie odpowiadał.

     Wczytuję edytor...
  • Hmm... Może dlatego, że istnieją szablony bez infoboksu w nazwie... Niestety, będziesz musiał korzystać z tego co jest, jednakowoż możesz za zgodą dostosować je do swoich wymagań. Szablony mogą być dodane w miarę potrzeb, ale jak na razie jesteś jedynym, który by ich potrzebował.

     Wczytuję edytor...
  • Wiki tworzy społeczność. Milion razy gadaliśmy na te tematy. Zrób listę co chcesz zmienić i spytaj o zgodę Henia lub mnie. Co do postaci, na razie wszystko ci pasuje?

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.