FANDOM


Alternatywy
alternatywy

Wojna (właść. Wohhnyae Dealyhia) była jedną z najbardziej znanych i najlepiej opłacanych Rycerzy Zabeet. Była ładna. I sam Moll Corellae się w niej podkochiwał, gdy miał już żonę.

Biografia Edytuj

Wczesne życie Edytuj

Wojna urodziła się na nieznanej planecie. Od razu po wykluciu z jaja została oddana Rycerzom Zabeet. W roku 67 BBY, gdy Wojna miała rok została oddana Mollowi Corellae na szkolenie na kadeta.

Szkolenie na kadeta Edytuj

Wojna w 64 BBY została kadetem. Lubiła te szkolenia. Gdy Wojna miała 13 lat podpadła innej kadetce, Garumię Alsurze która powiedziała to Mollowi i Molleccie, którzy zamknęli Wojnę w lochu na noc. Od tych czasów znienawidziła te szkolenia. Gdy Wojna miała 20 lat skończyła szkolenie na kadeta

Dołączenie do Rycerzy Zabeet Edytuj

Rok później Wojna poznała Mattiusa Galan czyli przywódcę Rycerzy Zabeet, który zaproponował jej dołączenie do Rycerzy Zabeet. W dwa lata wojna uzyskała tytuł Starszego Rycerza (który przeciętny Rycerz Zabeet nie uzyskałby w dwa lata tylko w dwadzieścia). Jednak wolała pracę u Rycerzy Zabeet, a nie u Imperium Corellaeów (choć Rycerze Zabeet należeli do Imperium Corellaeów)

Wojny corellaeńskie Edytuj

Gdy Wojna wyleciała z Bella Prime na bitwie o Sabuume Wojna o mało co nie umarła. Po doleceniu Wojna dostała super broń, czyli Miotacz Jonowy typu: gaopyme 66724e. Po skończonej bitwie paradowała z innymi Rycerzami Zabeet itd, itp

Śmierć Edytuj

Wojna i inni Rycerze Zabeet poszli z Mollem i Mollettą do sekretnego pokoju w siedzibie Imperium Corellaeów. Rycerze Zabeet spytali się co się stało a Moll i Molletta zaczęli bitwę. Wojna zginęła jako przedostatnia.

Wymowa imienia Edytuj

Pewnie jak przeczytaliście początek artykułu, zastanawiacie się, jak wymówić jej pełne imię. A oto odpowiedź: jej pełne imię wymawia się Wojna Dalia.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.