Fanon alternatywny
alternatywy
Artykuł polecany
Artykuł polecany na luty 2021
Kandydat na Artykuł Roku 2020
Kandydat na Artykuł Roku 2020
Brązowy puchar za min. 20 tys. bajtów
BRĄZOWY PUCHAR (20 000+ bajtów)

Złoty Topór w skrócie ZT, w dniu powstania znany jako Imperium Abasyckie, lub Pierwsze Imperium Galaktyczne Abasyckiej - to odrodzone państwo pod administracją rządu wojskowego, dowodzone przez Hadesa oraz naczelny sekretariat Cezara Dakara z siedzibą na planecie był Kaspiar Ckloss, powstałe w 16 ABY. Zapowiadało, że Najwyższy Porządek upadł pod nazwą Ostateczny Porządek (został wykreowany przez Wiecznych Sithów, pod wodzą imperatora Palpatine'a dopiero 35 ABY), Państwo utworzono z konstytucją Abasyckiej na rzecz Hadesa po Królestwo Abasyckie.

Władza i Keplen Abasycka na przed końcem roku 23 ABY, postanowiły utworzyć organizację wojskowo tak zwanego Umayand (został utworzony w 24 ABY) czyli frontowa frakcja wojskowa, ich przywódcę jest Alhan Khrosnam.

Gdy w czasach od 4 BBY do 4 ABY, była współpraca z Imperium Galaktycznych z wyjątkiem wizyty Hadesa z Dartha Vadera i Imperatora Palpatina, gdy jeden z Abasyckiej pochodzenia, postanowił że uciekł z ojczystych z powodu upadku Imperium i śmierć Imperatorowi przez wyrzuconego Dartha Vader (Anakin Skywalker syn Luka Skywalkera) którzy wygrali bitwę o Endor przez Sojuszu przywrócenie Republiki teraz powstała Nowa Republika która w Galaktyce Wojnie domowej zakończyło się w roku 5 ABY.

W roku 28 ABY Armia Złotego Topora zakłócił spokój mieszkańców Kalaganów zostały zakłócone i doprowadził do wojny kalagańskiej poprzez przypuszczenie pierwszego ataku, a następnie drugiego, skutkującego zdewastowaniem znajdującej się na planecie stolicy Unii Kalaganów na jednostce Independence. Wraz z trzecim atakiem wybuchła wojna kalagańska, która zakończyła się w 34 ABY zwycieństwa rządu Abasyckiego po wygranej wojnie kalagańskiej przez dokonanego Hadesa, natomiast Unia Kalagan poniosła porażkę w walce. Władza postanowiła przenieś stolice z Al-sakrata'h do Kaspiara Cklossa. W po wojnie na Kalaganie zaczęło się Konflikt pomiędzy Najwyższym Porządkiem a Ruchu Oporu i w tym jeden lat zakończyło wojny rospoczął upadek rządu Najwyższego Porządku z raz kultur Sithów, i skończył się saga Skywalkerów na planecie Tatooine, że Rey odpowiedzi "Rey Skywalker" i postanowiła utworzyć nowy zakon Jedi (żeby nie było dojżanie ciemnej strony).

W roku 41 ABY, Złoty Topór (Imperium Abasyckie) rozpoczął ataki na mieszkańców galaktyki (dawniej zarządzanej przez Republikę, którą reaktywowano pod nazwą Unia Galaktyczna Republika). Zaczęli najady Bespin, Naboo, Tatooine, Ajan Kloss i Coruscant. Choć mieszkańcy zaczęli obronić się przed najazdami, Abasydowie znali technologię z obserwacji Unii Galaktycznej Republiki, a ich organizacja stawia Ruch Oporu.

Historia

Czas wybory Wodza


Przygotowanie do kandydata

Ta armia Pejni funkcję i potęgi swego świata.
— Jeden znich wypowiada


W roku 7 BBY do wyborów wkroczył Hades chce być jednego władcę Abasydów ("Jest Nowę imperium Abasydów staniemy wszystkich zależy od nas") chce być władcą Abasydów, lecz do kandydata wchodzi urzędujący Eleney-Balhan Chen chce żeby był dobrym i starannym ("Bądźmy razem stań sobą lub nie podajemy się"), komisja abasycka zorganizował się nowe kandydata wodza Abasydów, a ich mieszkańców Abasydów zainteresował go Hadesa a niedoliczanego Chena został w więzieniu polityczny. 

Finał kampanii na finiszu i aresztowanie Chena

- Hades dlaczego to robisz wszystko ale....

- Ale ja zostałem wybrany przez naród kres dobiegł końca Chen. Ja jestem prezydentem. - Nie możesz być prezydentem.

- Nie Chen to już koniec kampanie a to że nie był sfałszowany tylko bzdura panie Chenie zostaniesz aresztowany, po ja jestem władcą Abasydów.
— Hades stawia przeciwko Chena za sfałszowanie wyników.


Gdy doszło do wyborów przywódców Abasydów wygrał Hades z poparcia 81% (okazał się za wygraną kampanie) a jego kampanii urzędujący Chen 12% (okazał się przegraną kampanie), Hades nakazał armii aresztować byłego przegranego kampanie wyborczą Chen i spustoszawszy były prezydent umarł z z powodu głodu, a opozycja są w szoku.

Gdy prezydent Hades postanowił zmienić na prezydenta z jako Kepler, ich format rządu zaczyna się zmieniać wszytko co chcę planować.

Pragnąć nad światem

Współpraca ze stron Imperium Galaktyczne

Dziś nastąpi jutro. Te powstanie Imperium Abasyckie stanowią wielką i potężność niż wschód, przyszłość zależy od nas.
— Wypowiedzi Generała Hemmera.


W 4 BBY Hades miał taki wpływ swój plan że chce wybudować nowe imperium, kiedy Hades wysyła Hemmerowi do Imperium Galaktyczne, że będzie w tym dobrym stanie komunikują że sobą pomiędzy Abasydów a Sithów, spotkania Hadesa i Dartha Vadera w 3 BBY o wasal swego dwóch światów, chociaż że Imperator Palpatin spotkał się z Hadesem łącząc się jako braćmi. Gdy w roku 4 ABY jeden z nich Abasydów uciekł (Generał Mertenez A. Hemmer) do swoich ojczystych z powodu klęską bitwę o Endor w tym cudem Generał Hemmer poinformował że to koniec Imperium i śmierć Imperatora Palpatina przez Rebeliantów dowodzony przez Senatorkę Mon Mothma, i W tym wygrywa rebelia (zamieniała się Nowa Republika), i tym zagroził dla Abasyckiej planu broni i jego plany dla Imperium Galaktyczne.

Upadek Imperium Galaktyczne

Ostateczna bitwa o Jakku i koniec Imperium Galaktyczne.

W roku 5 ABY władza Abasydowię i Keplen Hades dowiedzieli się o Upadku Imperium Galaktyczne przyczyniły się przegraną przez Nowej Republiki rządzącej Mon Monthma. Jest nadzieja dla Abasydów chcą pragnąć nowym Imperium Abasyckie celem Hadesa miał swój sen chce mieć wielką armię. Wkrótce Hadesa podpisze konstytucję Abasycką że postanowi stworzyć typ dyktatury Imperialną że Hades wspomniał że chce nazwać Złotego Topora.

Budowa potęgi i powstanie rządu

Powstanie nowego rządu

Będzie zastępowanie królestwa na Imperium Abasyckie. I w tym oto stworzyłem, ZŁOTY TOPÓR! będzie potęgą niezależny społeczeństwo.
— Hades podpisał konstytucję Abasyckiej

W 16 ABY plan rządu Hadesa rozpoczął teraz w tym planem chcą zbudować jego armię, i w tym przemienił się "Złoty Topór" gdy Królestwo Abasyckie zamienił się na Imperium, zbudowali godło z symbolem Toporu dwoma i długie kolczatki stawili herb nowego godła Abasydów, Gdy Królestwo Abasyckie została zmieniona na Imperium Abasyckie. Armia szykuję do budowy niszczyciel typu Metther i w tym będzie potęgą armii Abasydów, Hades wypłacił 300 X.A. na jego rozbudowę przed Armii Najwyższego Porządku, Hades kazał armii zbudować nowe myśliwiec typu przechwytujący jako Symulator Generacji a jego żołnierz będą nazwać Legiony będą były potężne i silniejsze niż szturmowcy.

Nowi członkowie

Pojawienie się poparci dla Hadesa

W 19 ABY do Gronów pojawili się nowi członkowie są: Hop'la'ng gal-la Pawlayan, Svetlana Quinn, Ashel Linbumal oraz Hosar Petrov, Hades zgodził się na wyprowadzenie nowych załogów że Pawlayan chce być sekretarza, a Svetlana Quinn jako technikarka lub lini oficerski.

Dalej jeszcze są kolejni nowi członków.

Budowa Manufaktur

Budowa Armii

Oprócz tego powstał korweta MIK-9 będą mocniejsze statek kosmiczny niż MIK-2, kiedy zaczęły wybudować bazę wojskową na planecie Kalagunie i budowali zakład klonowanie żołnierza tak zwanego Legion. W 23 ABY powstał pierwszy prototypowy TIE Skyrider (prototyp przechwycenia i technika symulatora była jeden z najlepszych), z kolej powstał prototypowy SU-22 Twierdze Kanonierka (jest jeden z ciężkich bombowych i celownik ataku szturmowego). Wspomnij sobie Hades chciał cztery tysięcy-dwieście gwiezdnych niszczycieli typu Metther, a ich pozostałe sprzęty będą droższe niż wschód.

Utworzenie organizacji frontowych
Play-button.svg Zobacz też: Umayand
Postanowiłem że utworze organizację frontowąt tak zwanego będzie się nazywać UMAYAND.
— Keplen Hades postanowił utworzyć organizację frontową zwaną Umayand.


W 24 ABY, władza i Keplen postanowili utworzyć organizację frontowąt tak zwanego Umayand, jego zdalna armia będzie sztuczną walki frontowej na rzecz Hadesowi, gdy Hades szuka do kandydata na przywódcę organizacji frontowej, gdy zakończył się proces kandydata, do głosowania został jest Alhan Khrosnam.

Kolejny rozwój dla przyszłej pokoleń Abasydów

Kolejni nowi członkowi

W 25 ABY dawno wybudowali na planecie A swoim jest baza wojskowa forteca znajdujące obok fortecy radarowy, jeden z akademii ukończył z nich to Maria L. Shkalhan, przypadkowo że jest inteligentna. Nie dawno jeden nowych członków pojawił Alexiel Bunkat będzie dobrym doradcą oficerska Złotego Topora.

Aresztowanie Kantona Unduli
To sprawka Opozycjonistów którzy chcą nas uszkodzić konstytucje moją podpisaną, do póki jestem wodzem postanowiłem że skończymy z opozycjonistami i do teko którzy poparli Chena, a imieniu doradcę Chena to Kanton Unduli, ci Opozycja zaczynają znać że chcą przywrócić ich moją konstytucję.
— Hades w czasie w sejmie Abasyckiej.


Na początku 26 ABY sekretarz Hop'la'ng gal-la Pawlayan poinformował że pojmaj go były doradca Chena jest Kanton Unduli on przybywa na planecie Madina-Osmand, który sekretarz Pawlayan i Generał Hemmer nakazał byłego Doradce a Hades po raz pierwszy nakładaj wobec byłego doradce Chena, Hades kazał armii aresztował Kontonowi że powinien też umierać jak były prezydent Chen. Hades postanowił wszystkich aresztować opozycjonistów byłych doradców Chena, chociaż że ci Opozycjoniści uciekają w bezpieczną miejsce na Kalaganie lub migracji w galaktyce w wschodniej.

Wojna Kalaganów

Play-button.svg Zobacz też: Wojna na Kalaganie


Etapy fali ataku

Rozpoczęcie do Wojny Kalaganów.

W roku 28 ABY Hades chce bezkarnie likfidować rodu zamieszkujący Kalagana, zaczeło się Wojna na Kalaganie, gdy armia Złotego Topora (armia Imperialnych Abasydów) zaczęto wyłączyć komunikatory z innych rodu np. Asteków, Lemuri, Jakuto i Walian, gdy armia Abasydów wygrywali i kazali rodu do niewolników a Galaktyka Kalaganów zaczeło głodować i obozów przez armii Hadesa, jedna trwa walka oznacza dla Kalaganów że to będzie koniec Unii.

Operacja szukanie na planecie Azteków

Armia Złotego Topora wysyła

w pobliżu końcu roku 28 ABY Wojsko Abasyckie nakazały ich polować na planecie Astek, wysyłali m. in. Super Bojowy droidy i TIE Aeriel, że postanowili aresztować wszystkich mieszkańców którzy przeżyli atak brutalnych.

Przetrwanie dla Unii Kalaganu na Nadziei

Przywódca Unii Kalaganów Jacen Tobovki postanowił że chcę ocalić mieszkańców na planecie Astek przed porywania armii Złotego Topora, chociaż że przybyli z wizyty Opozycjonistów o przywódców Unii Kalagańskiej, że plan może na nadziei dla Kalaganów że pokonają imperium Abaysckie.

Wykrywanie w bazach unii Kalaganów

- Panie Generale znależliśmy ich Bazę Kalagańską na planecie Bermondu Kla'ssa. - Dobrze Ashel rozpocząć bombardowanie a niedługo lądowanie żołnierzy na bazach.
— Oficerka Ashel Linbumal poinformowała że wykryliśmy bazę na planecie Bermondu Kla'ssa, Generał Hemmer kazał żeby baza zostanie bombardowana.


W roku 32 ABY gdy Generał Hemmer na kazał Ashelowi Linbumali że nasiądzii do Twierdzy Kanonierki z raz Brana Un że muszą polecić w lecąc na bazę (gdzie przebywają na planecie Bermondu Kla'ssa). trzy Twierdze Kanonierkę lecą do bazy kalaganów który jadą pościg za nim i muszą były celem bombardowania Kanonierki N-Wing, i w tym po zniszczeniu N-Wing lądują transportowce celem ataku, a oni mieli nadajnik (był pułapka), generał nakazał armii Legionu że wyglądają po zniszczeniu transportowca N-winga że wojska unii Kalaganów walczą o przetrwanie o życie na śmierć.

Koniec Wojny

Wojna na Kalaganie kończy się z naszą wygraną z pomocą duchów Sithów, i to galaktyka na kalaganie jest nasz.
— Hades ogłasza zakończenie w Wojnie na Kalaganie.


Wojna dobiegła swego kresu zakończyło się w 34 ABY Armia Złotego Topora (armia imperialna Abasycka), którzy mieszkańcy i wojska rebelii musieli się wycofać i postanowili ewakuować wszystkich na Galaktyczne wschodu, prezydent Jacen Tobovski postanowił uciec przed upadkiem Unii Kalaganów na rzecz Abasyckiego Imperalnych. Jacen z raz współpracujących z opozycjonistów Abasyckiej postanowili uciec z wschodu szukają nowego miejsca na galaktyce.

Koniec Wojny na Kalaganów i początek wojny z Najwyższym Porządkiem a Ruchu Oporu


Po wojnie na Kalaganie i przed wojny Najwyższym porządkiem a Ruchu Oporu

Kiedy doszło do zakończenia wojny na Kalaganie, armia Złotego Topora świętują wygraną i wygnanie kalaganów na wschód przed wojną Najwyższego Porządku i Ruchu Oporu. Jedna w roku 34 ABY władze Złotego Topora zruciły się na oko podobnie do galaktycznej wojnie domowej Hades miał taki plan że popiera Najwyższy Porządek którym celem był podbój galaktyki na wschodzie.

Upadek Najwyższego Porządku i śmierć Imperatora

Panie Hadesie ze strony wschodu doprowadziło do upadku Najwyższego Porządku przez Ruchu Oporu i mieszkańców z planet, jest taki możliwości.
— Oficer Hun poformował Hadesa że upadł Najwyższy Porządek.

Bespin TROS.jpg

Nastąpiło w wtedy, Abasydowie i Keplen Hades dowiedzieli się do klęski Najwyższego porządku upadł z raz Sithów oraz Imperator w 35 ABY bitwie o Exegol które stłumione przez Ruch Oporu oraz przybyszy galaktyk którzy po wojnie z Najwyższym Porządkiem a Ruchu Oporu nastąpił pokój, Niedawno powstał Unia Galaktyczna Republika zaczęło się zjednoczyć wszystkich obywateli i mieszkańców na wschodzie. Plan Złotego Topora dopiero się zaczyna się nowa era i nowy porządek, muszą opracować nową broń który skrywa tajemnice.

Nowa Wojna z Wschodu i doprowadziło do upadku Unii Republiki

Play-button.svg Zobacz też: III Wojna Światowa


Ze względu i względem ich mieszkańców galaktyki (na wschodzie) czują nową zagrożoną co wynika że Najwyższy Porządek okazał się że przeżył konflikt sam, doprowadzi z mieszkańców Unii Galaktycznej Republiki że nadchodzi nie tylko Najwyższy Porządek pojawił się Złoty Topór (uznają za przybie na zachodzie galaktyki) zaczynał się nowy rok 41 ABY, który uderzają na galaktykę, a mieszkańcy zaczęli być zagrożonych przez najazdów przez Imperium Abasydów oraz dowodzony przez Keplena Hadesa, który najady są Bespin, Naboo, Tatooine, Ajan Kloss i Coruscant i doprowadziły do zamachu w galaktyce rozpoczynającego III wojną światową, że Unia została zniszczono przez najazdów Złotego Topora,

Dowódcy Złotego Topora

 • Keplen (Hades)- to jeden przywódca to inaczej był najwyższym wodzem, którym zastopiąno na ustrój prezydenta Abasyckiej to jak najwyższymi wodzem.
 • Generał Hemmer z udziałem na wojnie Kalagański, na pokładzie Independence.

  Generał (Mertenez A. Hemmer) - jest jednostki generałów z celem wojsk i militarnych, był używanych na wojnach galaktyce którym był udział w Imperialnych akademii że niestety plan Hadesa się niedokonania z powodu upadku Imperium przez Rebeliantów i zakończyło się w 5 ABY,
 • Sekretarz (Hop'la'ng gal-la Pawlayan) - jest wojskowym militarnym celem był porządek oraz reorganizacji utworzono w 19 ABY którym ofertę był on Hop'la'ng gal-la Pawlayana
 • Komandor (Ashel Linbumal) - służy wojsku przeznaczony wszystkich.
 • Komendant (Lim Abulay) - jest służba terrorystyczna polegało pod porządkowanie wszystkich.
 • Technikarz (Svetlana Quinn) - jest polegające na techniki w służbach specjalnych.
 • Inkwizycja to inaczej Kalifat (Cezar Dakar) - to organizację jest dowodzonym Cezara Dakara .

Planety Który należy Złotego Topora

Flaga Złotego Topora.

March_Golden_Axe_Anthem_in_Star_Wars

March Golden Axe Anthem in Star Wars

Hymn Złotego Topora.

Siły Zbrojne

Flota Złotego Topora 

Play-button.svg Zobacz też: Flota Złotego Topora

Armia setki flot Złotego Topora.

Złoty Topór był nowa jakość technologii i techniki zrobiono na podbój całej galaktyki, posiadali pojazdy Myśliwce TIE/sr (byłych u szkolonych pilotów do myśliwca) pod wpływem do niszczycieli klasy Metther, na pokładami byli Oficerowie posiadają aktywnych, dowodzony przez Generała Hemmera oraz Pierwszy Sekretarz Obrony Pawlayan.

Posiadają nowoczesne technologie flot np. TIE Skyridery, Gwiezdny Niszczyciel typu Metther, SU-22, SU-773, SU-921, MiK-9, Krążownik Szturmowy Typu Marines, SU-23, TIE Aeriel oraz posłuż onych Imperialnym są Jednostka abordażowa TIE.

Flota była używana na potrzebie Wojnie na Kalaganie przeciwko Unii Kalaganów od 28 ABY do 34 ABY.

Armia Złotego Topora

Play-button.svg Zobacz też: Armia Złotego Topora

Generał Hemmer z armią Legionu

Wojsko Złotego Topora było wyposażenie i zmodyfikowane m. in. były Legiony wyposażony i zmodernizowany żołnierz, dowodzony przez Komendant Militari Lim Abulay.

Posiadają maszyny kroczące All Terrain Heavy Scout należał do Najwyższego Porządku został skonstruowany, nie pojawił się bitwę o Crait który zezględu użyciu broni gwiazdy śmierci o wielkości jak mocne, o bitwię o Crait najwyższy Porządek szuka nadal Ruchu Oporu który uciekli do sokoła Millenium, po za tym maszyn kroczących zaczęli utworzy nową sondę w wersji VI Generacji.

Kontrowersji z Złotego Topora a rzeczywistość

 • Fakt, że Złoty Topór jest ideologi do związku przez ZSRR panowały Komunistyczne i zjednoczonych państw i co zrobił wódz Józef Stalin.
 • Jest porównania do podboju islamu przez Mahometa, pod kalifatem Umajjadów chodzi o podbój islamu na rzecz Kalifatów dokonali podbój czyli: Afrykę północną, Persję i Półwysep Iberyjski (cześć Europy).
 • Wojna na Kalaganie jest jak rewolucja październikowa został organizowany przez Włodzimierza Lenina.
 • Jest do kontrowersji jest Imperium Perskie którym był władaniu powstania przez Cyrusa II Wielkiego a jego kolejnym był potęgi Dariusz I i Kserkses I, była przegrana Kserksesa z Grecją w 479 p.n.e. wycofaną że grecy są silnym państwem.
 • Królestwo Abasycka jest podobny do Władców Królestwa Partów z okresów od 247 p.n.e. do 224 n.e.
 • Nazwę Złoty Topór oznacza po angielsku od słowa Golden Axe.

ARTYKUŁ NA WIKI

Złoty Topór został w udziału do kandydata był październik 2020, uzyskując poparcie 40% jedna którym przegrał walkę o kandydata przez Brawa Necka który pozyskał 60%, drugie wystąpienie ponownie poparł 20% w tym drugim przegrał w winniku którym wygrał Ralf Vanders poparł 45% a pozostali Leon Skywalker poparł 27% i Darth Vader (Cezary 9999) poparł 7%, kandydant na 2021 poparł 25% ponownie przegrywając z kandydanta który wybrali go Kondan uzyskując 40% a inni kandydaci uzyskał remis Cezara 9999 Dartha Vadera z poparcie 13% I Julie Taa poparła 7%, Złoty Topór dołącza ponownie do kandydata 2021 luty, po raz pierwszy poparł 58% który pokonując Zreformowaną Nową Republikę.

Głosowanie Kontrkandydaci Wynik
Październik 2020 Braw Neck 40% Nie.png
Grudzień 2020 Darth Vader (cezary 9999) 20% Nie.png
Leon Skywalker
Ralf Vanders
Styczeń 2021 Darth Vader (cezary 9999) 25% Nie.png
Julie Taa
Kondan
2020 Braw Neck 13% Nie.png
Darth Vader (Cezary 9999)
Ralf Vanders
Luty 2021 Zreformowana Nowa Republika 58% Tak.png

Ciekawostki

 • Złoty Topór jest jako Państwo lub organizacja taki jest moment że Najwyższy Porządek jest oficjalnie jako organizacja frontowa.
 • Imperium Abasyckie był jedyny reformy którym powstał jako Złoty Topór,
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.